Řekli o mně

reference Ivana Brancuzká

Ivana Brancuzká

Country Manager CROWE

Business Panel se Štěpánkou je vždy plný zajímavých a inspirativních témat. Z každého panelu si odnáším něco nového, z každého panelu jsem obohacena novými znalostmi.

Dodává mi energii pustit se do dalších věcí a odnáším si zajímavé podněty a nápady.
Vždy odcházím dobitá energií a okamžitě se mi v hlavě promítají nápady, co zavedu ve firmě, s kým si promluvím, koho novými zkušenostmi mohu obohatit.
Odnáším si ale i to, co mohu využít v osobním životě.

Sdílíme společně problémy, se kterými se potkáváme, a společně diskutujeme, jak je řešit, jak k nim přistupovat, jaké s daným problémem máme zkušenosti, a vzájemně nacházíme to nejlepší řešení na danou situaci. Nejvíce nám pomáhá to, že vždy s daným problémem někdo z panelu má již zkušenost a poradí, co mu pomohlo v dané situaci nejvíc.
Mít možnost s někým probrat naše aktuální starosti v byznysu je jedna z nejdůležitějších částí na celém byznys panelu. Nakonec se vždy ukáže, že všichni, bez rozdílu toho, v jaké se pohybujeme oblasti, máme podobné či stejné starosti a je na nás všech, kteří vedeme firmy, najít to nejideálnější řešení. Už všichni víme, že naším denním chlebem je hledání řešení na každodenní problémy.

Díky Štěpánce a jejím úžasným panelům se můžeme nejen učit všichni vzájemně, ale také sdílet své zkušenosti a zažít i kupu srandy😀.
Rozhodně je doporučuji všem. Mně osobně tyto setkání neskutečně pomáhají, nejen pracovně, ale i osobně.

Jsme velmi otevření a nebojíme se mluvit zcela na rovinu.

Skvělé je i to, že navazujeme společně i přátelství. A to nejen v byznys panelu, ale i na poznávacích a vzdělávacích cestách, které nám Štěpánka organizuje.

A nejkrásnější třešnička na dortu toho všeho je, že na každé setkání Štěpánka vlastnoručně upeče úžasný zákusek, který zmizí během chvilky. Takže na dietu zapomeňte😊.

reference Petr Hruška

Petr Hruška

Majitel 1.pozitivní spol s.r.o.

Se Štěpánkou spolupracuji již mnoho let a ty roky jednoduše stály za to. Koncept Business Panelu je velmi funkční, ona mu dává navíc humor, cit, nadhled a obrovské zkušenosti. Potkal jsem zde řadu zajímavých lidí, dostal spoustu užitečných rad, následný kaučing podporuje posun těchto podnětů do fáze realizace. To opravdu důležité je, že mě i po letech naše spolupráce posunuje jak osobně, tak profesně, reálně se mé společnosti daří lépe a je stabilnější.

Zlí jazykové tvrdí, že na setkání chodíme hlavně kvůli dobrotám, které ona osobně peče a věřte, že v tom je opravdu dobrá. Mohu vřele doporučit všem, kteří na sobě a svém podnikání chtějí opravdu zapracovat.

reference Simona Fialova

Simona Fialova

CEO, ECOVIS FACTA a.s.

Setkáváme se s podnikateli z různých oborů, přitom jsme všichni na stejné „lodi“. Při vzájemné diskusi narážíme na podobné situace, které ostatní aktuálně řeší nebo již s nimi mají bohaté zkušenosti. Vzájemné sdílení zkušeností v detailních diskusích nám umožňuje zprostředkovat úspěchy i nezdary, kterými procházíme. Díky pravidelným setkáváním se vzájemně již velmi dobře známe. Přitom přichází stále noví členové. Diskuse v přátelské atmosféře tak zůstávají stále živé a zajímavé.

reference Jaroslav Soukup

Jaroslav Soukup

Majitel firmy SOUKUP s.r.o.

Říká se že starého psa novým kouskům nenaučíš a tak jsem řídil svou firmu téměř tři dekády tak, jak jsem se sám praxí naučil. Se Štěpánkou jsem se seznámil když jsem měl potřebu určitého osobního rozvoje. Nabídla mi koncept koučování, ale víte jak se starým psem, a taky platformu Business panel a tam jsem se našel. Setkávání lidí, kteří jsou v podobném postavení jako já, řeší vlastně ty samé věci a navíc o nich otevřeně hovoří mi přišla jako úžasná zkušenost. Také z prezentace zajímavých hostů jsem si odnesl spoustu zajímavých myšlenek a podnětů, které pak ovlivnily fungování naší firmy.

reference Mgr. Alexandra Mára Paurová

Mgr. Alexandra Mára Paurová

Advokát, VIA IURIS

Business panel je přirozený. Není to žádný formalitami svázané setkávání, žádný řízený networking nebo prodejní akce. Na business panelu prostě máte pocit, že si jen tak povídáte se starými přáteli, se kterými máte společné zájmy, a přitom jen tak mimochodem vyřešíte problém, který Vám vrtá v hlavě už měsíc a nemohli jste s ním hnout. Je za tím samozřejmě spousta práce Štěpánky, ale její mistrovství spatřuju v tom, že se o business panel stará s radostí a lehkostí sobě vlastní a nikomu nevnucuje, kolik práce za tím je.

reference Adam Krůžela

Adam Krůžela

CEO, Youklid

Hledal jsem způsob, jak se moci bavit se zajímavými lidmi na hlubší témata ze světa podnikání, než je pouhý networking na eventech a Business Panel to naplnil - včetně posledního velmi zajímavého hosta Martina s povídáním o leadershipu. Panuje zde také velmi příjemná atmosféra, která je doplněna vlastními zákusky od Štěpánky :).

reference Ing. Richard Koza

Ing. Richard Koza

Jednatel, Atwel International, s.r.o.

Dlouho jsem si neměl s kým popovídat. O tom, co mě ve firmě jako majitele a jednatele trápí, co řeším, co mě zrovna napadlo. Trochu mě to frustrovalo a občas jsem se na všechno cítil sám. Problémy vypadaly větší, než byly, a moje nápady mi naopak připadaly tak trochu nedůležité. Jsem rád, že se to před pár lety změnilo Zrovna když jsem si říkal, že musím najít nějakého člověka na stejné pozici jako jsem já, narazil jsem na skupinu lidí. Setkávají se minimálně jednou měsíčně na Byznys panelu u Štěpánky Duffkové.

reference Blanka Ondraschek

Blanka Ondraschek

Výkonná ředitelka RUG CZ

Business panel mi dává možnost setkání s lidmi z různých firem a na stejné pozici jako jsem já. To je velká výhoda, protože často hledáme těžce někoho, s kým můžeme probrat situace, které denně ve firmě nastávají. Navíc jsem se tu potkala s lidmi z jiné komunity, než kam běžně chodím, což vidím jako výhodu. Takové rozšíření obzorů :-)

Moc se mi líbí otevřenost, s jakou členové panelu hovoří. Myslím, že si tu nikdo na nic nehraje a nic nezakrývá. Každý vyjádří svůj názor. Mohu nastolit svůj "problém" a vyslechnout si názory ostatních. A já pak mám "materiál" k přemýšlení. A taky oceňuji skvělou moderátorskou práci Štěpánky a samozřejmě její koláče!

reference Svatopluk Runčík

Svatopluk Runčík

CEO, BENEŠ a LÁT a.s.

Štěpánky Business Panel je cenný nástroj pro sdílení zkušeností, řešení problémů a podporu růstu v podnikání. Umožňuje podnikatelům a manažerům vzájemnou spolupráci a sdílení znalostí, což může vést k lepším rozhodnutím a novým obchodním příležitostem, a to vše v přátelské atmosféře. Tato platforma také pomáhá budovat profesní sítě a nabízí inspiraci a motivaci od kolegů. Prostřednictvím Business Panelu mohou účastníci řešit společné problémy a získat cennou podporu, což přispívá k rozvoji podnikání.

Na Business Panelu si nejvíce cením skvělé atmosféry. Kromě toho zde získávám cenné informace a rady, které mi pomáhají v rozvoji. Je to skvělý způsob, jak sdílet zkušenosti a inspiraci s ostatními a posunout se vpřed. A setkání s lidmi jako je Štěpánka, která nám vždy připraví vynikající „napéčené" sladkosti mi dává smysl.

reference Mirka Poráčová

Mirka Poráčová

Majitelka firmy Be Nice ekologické papírnictví

Bussines Panel je pro mě inspirace. Inspirace znalostmi mých panelových kolegů, přednášejících a všech zkušeností, která se sejdou na jednom místě. Business Panel mi dává smysl zejména z toho důvodu, že mi šetří čas. Zjistím důležité a relevantní informace rychle, na jednom místě. Získám názor několika lidí, kterých si vážím.

Nejraději mám společenství podobně smýšlejících lidí – většinou podnikatelů, majitelů menších firem, kterým na jejich firmách záleží a snaží se je poctivě budovat. A samozřejmě Štěpánčiny pečené dobroty.

reference David Rašovský

David Rašovský

Majitel firmy Ercesa s.r.o.

Business Panel je možností mít čas pouze sám pro sebe a svoje myšlenky. Je to místo, kde dostanete zpětnou vazbu od lidí, kteří s Vámi nepracují a mají na některá témata jiný pohled. Máte možnost nahlédnout pod pokličku jiných firem, než je ta Vaše. Možnost slyšet sám sebe vyřknout nahlas něco o čem jste dlouho přemýšlel. Potkat se s lidmi s nadhledem.

reference Jan Burian

Jan Burian

Majitel firmy 4services solutions s.r.o.

Hlavním přínosem Business Panelu spatřuji to, že sdílíme informace, problémy, náměty či inspirace s dalšími majiteli firem či vysoce postavenými manažery českých společností. Často se naše problémy překrývají a získat odpovědi či nápady, jak daný problém řeší či řešili jinde, je neocenitelnou informací.

reference Radovan Havlín

Radovan Havlín

Spolumajitel firmy TOORC CZ, s. r. o.

Výměna zkušeností z různých oborů přináší inspiraci, rozšiřuje nadhled a v neposlední řadě fyzicky potkáváte skutečné lidi namísto zombies na sociálních sítích. Tzn. Business Panel = Reálný život. Každé potkání se fyzicky pokaždé ukazuje nesmyslnost virtuálního světa v dlouhodobém horizontu evolučního vývoje lidstva. Je to vlastně brzda zániku lidstva i s „ABS“.

reference Ing. Vladimír Förster

Ing. Vladimír Förster

Jednatel, LABOX, spol. s r.o.

Business Panel je dobré místo pro setkávání podnikatelů, kteří by se jinak nikdy nesetkali. Business Panel mi umožnil ujasnit si řešení mnohých problémů se kterými bych se potýkal dlouhou dobu a řešil je metodou pokus-omyl. Mezi členy Business Panelu se obvykle se našel někdo, kdo řešil podobný problém a mohl nabídnout řešení. Nebo poskytl informace o slepých cestách.

Přednášky na Business Panelu jsou velmi přínosné zejména proto, že přednášející jsou odborníky ve svých oborech.

Pro koho už jsem pracovala